Sukienki na lato

Nasz portal oferuje niesamowitej jakości ubrania dla kobiet oraz dopasowane akcesoria. Nasza oferta to zestaw wyłącznie nowych i ekskluzywnych artykułów zamawianych z najważniejszych europejskich centrów designu. W naszym sklepie odnajdziesz na przykład:  sukienki wizytowe , sukienki na lato oraz  sukienki okazjonalne !

Nie musisz spędzać tysiąca godzin, lawirując od jednego do drugiego sklepu, wyczekując w długich kolejkach do przymierzalni. Sklep z sukienkami online zapewni Paniom komfortowe zakupy bez wybywania z mieszkania.

coaching Szczecin

Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego (ARIWO) wychodzi naprzeciw potrzebie  wkroczenia na drogę świadomego i zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy firmą szkoleniową i doradczą. Stosując różne formy nauki, rozwijamy kompetencje społeczne ludzi oraz zespołów, ważne przy realizacji celów życiowych i biznesowych.  Inspirujemy osoby prywatne oraz organizacje do odkrycia i wykorzystania posiadanego potencjału.

coaching Szczecin.

Nasza ofertę wyróżniają unikalne autorskie programy budowane według reguł ARIWO: atrakcyjność, różnorodność, indywidualność, wsparcie, odkrywanie, profesjonalizm i różnorodne doświadczenie trenerów oraz stosowana metoda SET: Safety-Expirience-Training. W realizowanych projektach szczególną uwagę zwracamy na innowacyjność metod, technik i narzędzi. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach naszych Klientów. Podnosi to atrakcyjność szkoleń czy warsztatów oraz pomaga w zdefiniowaniu strategii procesów rozwojowych. Stawiamy na długotrwałe relacje z Klientami.

Poprzez odpowiednie dopasowanie formy pracy, nasi Klienci mogą efektywnie wykorzystać czas zaplanowany na nabywanie nowych umiejętności.

Oferujemy usługi doradcze w zakresie diagnozowania i modelowania kierunków rozwoju, szkolenia, warsztaty rozwojowe, action learningi, treningi oraz coaching.

Tematyka strony: coaching Szczecin, szkolenia pracowników Zachodniopomorskie, kursy dla rodziców i nauczycieli Szczecin, szkolenia i doradztwo dla firm Zachodniopomorskie, warsztaty dla kobiet Szczecin, szkolenia dla biznesu Zachodniopomorskie, ARIWO

TP-Link TL-WR1043ND

Firma Inter Projekt zaprasza do współpracy wszystkie spółki zainteresowane dystrybucją, sprzedażą hurtową a także detaliczną produktów Tp-Link. Odbiorcom hurtowym, kupującym towar w celu następnej odsprzedaży, oferujemy bardzo interesujące warunki sprzedaży oraz dodatkowo  indywidualne terminy płatności. Odbiorcom detalicznym oferujemy dogodne warunki gwarancji i wsparcia technicznego. Wszystkim Kontrahentom oferujemy pełne doradztwo w zakresie wykorzystania technologii i możliwości użytkowych sprzętu sieciowego Tp-Link.

Firma TP-LINK jest globalnym dostawcą produktów sieciowych dla sektora SOHO , a oprócz tego największym producentem tego rodzaju urządzeń w Chinach. Dostarcza produkty dla dziesiątek milionów nabywców w ponad 100 miejscach na świecie. Zaangażowanie działu badań i rozwoju, sprawne administrowanie i produkcja wyrobów spełniająca najwyższe standardy jakościowe sprawia, iż produkty firmy TP-LINK otrzymują mnóstwo nagród w zakresie urządzeń bezprzewodowych, ADSL, routerów, przełączników, media konwerterów oraz dodatkowo kart sieciowych użytych dla końcowych użytkowników.

 

Terapia uzależnień w Dusznikach-Zdrój.

Odzyskaj Wolność w Dusznikach-Zdrój.

ZAPRASZAMY:

- osoby nadużywające lub uzależnione od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, seksu, internetu, gier komputerowych, itd.

- osoby bliskie osób nadużywających lub uzależnionych;

- osoby będące w sytuacjach kryzysowych – potrzebujące wsparcia i pomocy psychologicznej;

- rodziców mających trudności wychowawcze z dziećmi;

MOŻEMY TOBIE  i  TWOJEJ  RODZINIE  POMÓC

Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.

ogłoszenia

Dodaj darmowe ogłoszenie szybko i łatwo. Warto w tym celu odwiedzić nasz serwis emiasto24.com.pl, w którym znajdziesz darmowe ogłoszenia z całego kraju. Oferty dotyczące tematyki: nieruchomości, motoryzacji, pracy, usług, matrymonialnych oraz dodatkowo wiele innych. Portal emiasto24.com.pl umożliwia dodawanie ogłoszeń osobom prywatnym jak również firmom świadczących różnorodne usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu ogłoszeniowego: www.emiasto24.com.pl Mail kontaktowy: biuro@emiasto24.com.pl

Najtańszy wyłącznik różnicowoprądowy w internecie Meskon

Nasza hurtownia elektryczna posiada w swoim asortymencie wyłącznik różnicoprądowy uznanych producentów światowych.  Posiadamy wyłącznik różnicowoprądowy na prąd stały jak również dwu i trój fazowy.  Proponujemy interesujące ceny dość szybki czas realizacji zapotrzebowania i expresową przesyłkę. Zaprszamy do współpracy.

Rodzaje współczesnych komputerów

Takie targi owo przede wszystkim perfekcyjne lokum przez ludzi pracujących w biznesie komputerowej: jakikolwiek ewentualnie wypatrzyć nowe rozwiązania, odkryć inspiracje, poczęstować urządzenia, które licznie do rynku pojawią się wówczas zbytnio wiele miesięcy. Targom wciąż towarzyszy spore uniesienie mediów, które szukają treści o najbardziej niewiarygodnych zapowiedziach.

 

Jaguar XF opinie

Jaguar XF to luksusowy, usportowiony model należący do wyższej klasy średniej (segment E), pozycjonowany w dziale premium, produkowany od 2008 roku. XF powstał na podstawie prototypu C-XF. W katalogu usług/produktów Jaguara zastąpił model S-Type. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, XF własną stylistyką nie nawiązuje do słynnych Jaguarów sprzed lat. Innowacyjny wygląd auta zaprojektowanego poprzez Iana Calluma i Juliana Thomsona wzbudził mieszane uczucia, choćby faktem jest, że XF doceniono co najmniej w plebiscycie magazynu ,What Car?”, w którym zdobył tytuł Samochodu Roku 2008. Jaguar XF opinie – to dział w którym konsumenci mogą napisać swoją opinię o samochodzie Jaguar XF. XF, choćby widnieje w spisie produktów/usług Jaguara jako model bazowy, jest horrendalnie drogim samochodem. Wręcz w porównaniu z klasowymi rywalami, ceny okazują się wysokie.

Euro camping

Powinieneś jak nietrudno zadbać o to, żebym twoja grupa wybierała i piastowała raczej aktywny forma życia czasu bzu. Rodzi się, że zupełnie zbyt często zapominamy o aktualnym fakcie, i tak stanowić jednakowoż nie powinno, po co powielać błędy pozostałych postaci? Pewnie, iż latem zadowala nas morska bryza, jednakże jednak pływalnia Suwałki ponadto w istocie basenu miejskiego nie jest uciążliwym rozwiązaniem, o sporo tańszym lub same komfortowym. Niewątpliwie skoro myślimy aktualnie gdzieś wyjechać to oznaczone jest bycie z właściwością camping Suwałkito w nowych czasach coś, o czym nie pamiętamy. Wprost odwrotnie zawsze z typowych co do owego argumentów staramy się z ruchem a w planuj nieadekwatny spędzić urlop, wakacje Suwałki lub zawsze parę dni wolnego. Wystarczy natomiast zajrzeć na gości zza granicy, dla nich eurocamping toż przekonuje z organizacji relaksu, i nierzadko zarówno pasja jaka uznaje na zbadanie wielu państw w taki efektowny jak luksusowy sposób. Zupełnie nie musisz umieć odpowiedniego samochodu, istnieje sporo podmiotów oferujących przecież ich wypożyczenie.

Produkty TP-Link

Firma TP-LINK jest globalnym dostawcą towarów sieciowych dla sektora SOHO oraz największym producentem tego rodzaju urządzeń w Chinach. Dostarcza towary dla dziesiątek milionów nabywców w ponad 100 krajach. Zaangażowanie działu badań i rozwoju, sprawne zarządzanie i produkcja wyrobów spełniająca najwyższe standardy jakościowe sprawia, iż towary z logiem TP-LINK otrzymują dużo nagród w zakresie urządzeń bezprzewodowych, ADSL, routerów, przełączników, media konwerterów a także kart sieciowych zastosowanych dla końcowych użytkowników.

Dzięki zaufaniu dziesiątek milionów nabywców, firma TP-LINK staje się jednym z najbardziej konkurencyjnych dostawców urządzeń sieciowych. Dążąc do bycia jedną z trzech zasadniczych marek urządzeń sieciowych na świecie, powiększa własne udziały na globalnym rynku dystrybucji oraz dodatkowo udoskonala towary mające ułatwić życie jej nabywcom.
Od czasu wejścia na rynek międzynarodowy w roku 2005, TP-LINK nadal dąży do zwiększenia zasięgu własnej działalności. Nasze towary są sprzedawane w ponad 100 państwach i służą ponad miliardowi użytkowników na całym świecie.

RouterBoard

Firma Inter Projekt zaprasza do współpracy wszelkie firmy zainteresowane dystrybucją, sprzedażą hurtową a także detaliczną towarów Routerboard. Odbiorcom hurtowym, kupującym towar w celu następnej odsprzedaży, oferujemy bardzo interesujące ceny , a dodatkowo  indywidualne terminy płatności. Odbiorcom detalicznym oferujemy dogodne warunki gwarancji i wsparcia technicznego. Wszystkim Nabywcom oferujemy całkowite wsparcie w zakresie użycia technik i możliwości użytkowych sprzętu sieciowego Mikrotik Routerboard.
Zapraszamy na zakupy. Liczymy, że w znacznym stopniu przyczynimy się do wzrostu dostępności i popularności towarów sieciowych Mikrotik w Polsce.

SIA Mikrotikls, znany jako MikroTik – łotewski producent sprzętu komputerowego do zastosowań sieciowych i bezprzewodowych. Firma została założona w 1995 roku z zamiarem wejścia na prędko rozwijający się rynek rozwiązań sieciowych połączeń bezprzewodowych. Priorytetowym produktem jest płatny, bazujący na Linuksie system operacyjny, znany pod nazwą MikroTik RouterOS. System jest licencjonowany na zasadzie schodkowej. Ze wzrostem poziomu licencji, rośnie cena i możliwości oprogramowania. Reguły licencjonowania są przejrzyste, a oprócz początkowego kosztu licencji nie posiada żadnych cen ukrytych (przykładowo. za “pakiety efektywności” i tym podobne.)

Szkolenia kosmetyczne Bydgoszcz

Salon fryzjersko-kosmetyczny Monia to bydgoski salon, który oferuje: szkolenia kosmetyczne Bydgoszcz, manicure, biotatuaż, zabiegi na twarz, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs , a oprócz tego wiele innych zabiegów .kontakt: http://www.salonmoniabydgoszcz.pl/index.php/szkolenia , salonmoniabydgoszcz@wp.pl , 507 367 499

Mtsubishi asx opinie

W opinii portalu autosalon24 Kompaktowy crossover SUV Mitsubishi ASX jest bardzo dobrym samochodem przeznaczonym nie tylko na asfalt niemniej jednak także kapitalnie sprawdza się na pod miejskich bezdrożach. Nasi fachowcy są zgodni w opinii co do tego (więcej o mitsubishi asx opinie). Nazwa ASX to zmodyfikowany skrót od ,Active Sports Crossover”. ASX bardzo pozytywnie zaskakuje, jeżeli chodzi o przestronność wnętrza – pomimo niezbyt pokaźnych rozmiarów zewnętrznych kabina pasażerska oferuje dużą ilość miejsca w obu rzędach. Spora w tym zasługa rozstawu osi, który mierzy szczegółowo tyle samo, co w Outlanderze. Poniżej kilka opinii naszch użytkowników.

1. Kupilem nowego ASX-a, rocznik 2012. Mam go 3 miesiace. Co jakis czas sa problemy z uruchomieniem. Objawia sie to dluzszym (dosc dlugim) kreceniem rozrusznika, po czym silnik odpala. Czasem powinno się ponowic probe rozruchu, żeby silnik odpalil. 2. Mam ASX-a benzyna 1,6 już prawie że rok w lipcu minie i trzeba zrobić przegląd a ktoś tam pisał że jak mechanicy wsadzą tam ręce to może być gorzej bo na aktualnie jest wspaniale mam przejechane 39 tyś nic nie puka nic nie stuka niemniej jednak to chyba narazie normalne niemniej jednak japończyka mam dopiero 1-szy raz i do aktualnie odpukać nie odwiedziłem stacj napraw, fakt że 35tyś zrobiłem w niemczech ale w chwili obecnej to bez różnicy na takie auto.

Nieruchomości Bałkany, Nieruchomości na Bałkanach, Domy, hotele, apartamenty, Bośnia i Hercegowina

Fundamentami działalności naszej firmy są przede wszystkim pasja i zamiłowanie do Bałkanów – tradycji i historii. Właśnie tam, zainspirowani bałkańską kulturą, od wielu lat organizujemy imprezy turystyczne. Chcąc przybliżyć Państwu ten wyjątkowy zakątek świata, od 2013 roku poszerzamy ofertę naszej firmy o pośrednictwo w zakupie nieruchomości. Będąc specjalistami na rynku bałkańskich obiektów pomożemy Państwu znaleźć to, co spełni Państwa oczekiwania. Posiadamy w ofercie domy, hotele, mieszkania, apartamenty, działki, wille, pensjonaty. Do współpracy zapraszamy firmy, jak i osoby prywatne. Służymy Państwu swoją wiedzą, zdobytym doświadczeniem i oferujemy pomoc w zakresie doradztwa oraz pośrednictwa przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Zapewniamy kompleksową pomoc formalną i prawną.

http://balkans4you.eu/

antena

Anteny można podzielić pod względem charakterystyki promieniowania na:

  •  anteny dookólne – posiada w płaszczyźnie poziomej dookólną charakterystykę promieniowania. Najprostsza ćwierćfalowa antena GP (Ground Plane) składa się z promiennika oraz z kilku przeciwwag stanowiących sztuczną płaszczyznę ziemi. W celu dopasowania do kabla o typowej impedancji 50 ? przeciwwagi odgina się do dołu pod kątem 135°.
  • anteny kierunkowe – energia promieniowania skupiona jest w jednym kierunku. Anteny kierunkowe to najczęściej anteny kilkuelementowe np. Yagi, . Składają się one z elementu promieniującego (radiatora), elementu odbijającego (reflektora) i elementów skupiających (direktorów).

Anteny dookólne posiadają polaryzacje pionową , a oprócz tego dają zysk ok. 10 dB działające w zakresie od ok. 360 stopni poziomo oraz 15 stopni w pionie. Anteny te bardzo dobrze zwiększają zasięg , a ponadto wzmacniają szybkość transmisji punktu dostępowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu licząc że znajdą Państwo odpowiednią dla swoich potrzeb antenę, a być może także kompletne rozwiązanie bezprzewodowe.

Biotatuaż Bydgoszcz

Salon fryzjersko-kosmetyczny Monia to bydgoski salon, z którym pod ręką specjalistek poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy: manicure, depilację, biotatuaż Bydgoszcz, zabiegi na twarz, hybrydy paznokci, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs oraz kilka innych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, e-mail: salonmoniabydgoszcz@wp.pl , telefon: 507 367 499 http://www.salonmoniabydgoszcz.pl/index.php/kosmetyka-52556?id=69

Ubiquiti Bullet M5

Ubiquiti AirMax Omni jest doskonałym rozwiązaniem do zastosowań w rozproszonym środowisku klienckim gdzie istnieje wymaganie pokrycia sygnałem dużego terenu ( 360 stopni ) przy zachowaniu wysokiej wydajności sieci, a instalacja “wysokobudżetowych” stacji bazowych biorąc pod uwagę  stosunkowo małą ilość abonentów jest nierentowna. Anteny Ubiquiti AirMax Omni w połączeniu z dedykowanym urządzeniem Rocket M2/M5 pod kontrolą systemu AirOS dzięki zastosowaniu protokołu TDMA (Time Division Multiple Access) , a oprócz tego wbudowanemu inteligentnemu QOS (Quality of service) tworzą bardzo wydajną i relatywnie tanią stację bazową o charakterystyce dookólnej.

Produkty z logo Ubiquiti są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Do takich towarów należą m.in. produkty The Bullet (TM), NanoStation (TM). Urządzenia pracują pod kontrolą zaawansowanego systemu operacyjnego Air OS wyposażonego w rozbudowany, a jednocześnie zwykły interfejs użytkownika w następujących trybach: AP, Router, Bridge, stacja punkt do wielopunkt, nabywca sieci Mesh.

Ubiquiti Networks jest producentem , a oprócz tego globalnym dystrybutorem innowacyjnych, szerokopasmowych rozwiązań bezprzewodowych. Rosnący popyt na szerokopasmowe transmisje głosu, wideo i danych sprawił konieczność zastosowania poprzez ISP szerokopasmowej sieci bezprzewodowej w szczególności w miejscach gdzie nie jest możliwe korzystanie z tradycyjnych sieci przewodowych. W ciągu ostatnich kilku lat, nielicencjonowane pasma sieci bezprzewodowej stały się atrakcyjnym i praktycznym rozwiązaniem dla nieznacznych i dużych ISP.

Docieplenia Bydgoszcz

Jako firma budowlana wykonujemy docieplenia Bydgoszcz , a dodatkowo w całym województwie kujawsko-pomorskim. Elastyczne terminy , a dodatkowo przystępne ceny to domena naszej działalności. Dysponujemy maszynami, które umożliwiają wykonanie tynkowania w bardzo krótkim czasie, a zarazem z zachowaniem największej staranności. Więcej szczegółowych informacji oraz pełną ofertę i wszystkie usłgi znajdziecie na naszej strnie internetowej oraz pod numeretem telefonu ze strony internetowej.

Manicure hybrydowy Bydgoszcz

Salon fryzjersko-kosmetyczny Monia to bydgoski salon, z którym pod ręką specjalistek poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy: manicure hybrydowy Bydgoszcz, depilację, biotatuaż, zabiegi na twarz, hybrydy paznokci, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs , a oprócz tego wiele innych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało .kontakt: http://www.salonmoniabydgoszcz.pl/index.php/kosmetyka-52556/manicure , e-mail: salonmoniabydgoszcz@wp.pl , telefon: 507 367 499

Politechnika Wrocławska

Politechnika Wrocławska jest to uczelnia, która wymaga od studentów poświęcenia dużej ilości czasu na szukanie materiałów pomocnych w studiowaniu. ZycieStudenta.pl jest to portal, zaprojektowany przez wiele osób, którzy zdają sobie sprawę jak wiele czasu należy poświęcić żeby odszukać potrzebnych treści, dlatego storzyli ten projekt. Studencki portal wymiany plików zawiera w indywidualnej bazie dużo materiałów naukowych, ściąg, egzaminów z zeszłych lat, prezentacje i wiele innych pomocnych studentom materiałów. W portalu każda wpisana uczelnia ma osobiste forum, które ułatwia komunikowanie się między użytkownikami. Użytkownicy mogą dodawać uczelnie, w których się uczą, jednak nie znajdujących się aktualnie w portalu. Portal jest całkowicie darmowy i nie ma żadnych limitów na pobieranie plików. Portal cały czas się rozwija i usprawnia działanie.

Gdzie zjeść gdy jesteśmy w obcym mieście?

To, co jemy jest nad wyraz ważne, jak  i to gdzie nabywamy jedzenie. W swoim mieście wspaniale jesteśmy w stanie ocenić jakie restauracje   jak równieżpizzerie są warte odwiedzin, a jakich lepiej unikać, jednakże co podczas gdy znajdujemy się raptownie w nieznanym nam mieście? Rzecz jasna dzięki temu, iż mamy wyszukiwarki wszystko wydaje się takie łatwe. Nie musimy przeciągle się zastanawiać co i jak. Wystarczy, że odwiedzimy stronę smakoteka.pl a tam otrzymamy wszelkie informacje. Tym samym gdy interesuje nas restauracja Toruń wystarczytaką ideę po prostu wpisać. Po lewej stronie znajduje się menu podręczne inne aniżeli sama wyszukiwarka. W tym miejscu znajdują się wszelkie rodzaje kuchnii, na podstawie których możemy wyselekcjonować odpowiednie lokale, w takim razie na przykład restauracja europejska, arabska, włoska, żydowska, polska, myśliwska, rosyjska, francuska jak też orientalna. Mimo tego, iż to nie są  wszystkie kuchnie, to jednak okazuje się po tym jak wydatnie  menu tej strony jest rozbudowane. Dzisiejszość rynku przyzwyczaja nas do tego, iż w obecnym czasie liczą się firmy i strony, które nam wspomagają koncepcyjne wykonywanie wielu działań. Ponadto pizzeria Toruń to jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł, dlatego że pozwala na szybkie dostawy, co się liczy dla studentów, którzy przykładowo studiują w tym mieście.nieraz siedzą i się uczą zapominając o tym , iż należałoby coś zjeść, a nawet jeżeli miałoby się na to ochotę, to nielekko warzyć nocując w akademikach. W takim przypadku takiego typu informacje są zaprawdę pożądane a także zdają przede wszystkim egzamin. Więc pamiętajmy, jak potrzebujemy dobrego źródła informacji, żeby zdawać sobie sprawę  co i gdzie wrzucić na ruszt wystarczy odwiedzić stronę smakoteka.pl a pewnie się nie zawiedziemy, a o to aktualnie chodzi.

 

Breloki do szatni

Jesteśmy producentem numerków do szatni. Zajmujemy się też projektowaniem tabliczek na wieszaki. Dzięki wieloletniej istnienia na rynku, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość w niskiej cenie. Oferujemy breloki jedno i dwustronne, z plexi kolorowej i przezroczystej. Numerki mogą mieć dowolny kształt i wymiary. Na oferowanych przeze mnie produktach możemy wygrawerować dowolną szatę graficzną. Zapraszamy do podjęcia współpracy z nami.

filmowanie Legnica

Z pewnością, gdy w rodzinie pojawia się pierwsze dziecko, to jest to niecodzienne wydarzenie, które przynosi wiele dobrych emocji Ci członkom rodziny. W większości wypadków jest także tak, że gdy młodemu małżeństwu rodzi się dziecko, to ojciec kompletnie wariuje na punkcie własnego dziecka. Wielu ojców kupuje kamerę i bawi się tak jak kamerzysta Legnica, aby uchwycić każdy ważny moment w życiu malucha. Można powiedzieć, że dziecko jest nagrywane przez cały czas. Jednym może wydać się to dziwne lecz jest to faktycznie ciekawy metodę na to, by posiadać cudowną pamiątkę z dzieciństwa naszego dziecka. Kamerzysta Legnica wynajęty jedynie na kilka godzin nie dałby tego, co filmujący tata, którego filmy pozwolą dziecku zobaczyć się za wiele lat. Rodzice chętnie po wielu latach oglądają jak ich ukochane dziecko uczyło się stawiać osobiste pierwsze kroki lub gdy wypowiadało pierwsze słowa. Taka pamiątka jest bezcenna, bo w każdej sytuacji wywołuje u rodziców kilka emocji i ogromne wzruszenie a i ich dziecko później chętnie zobaczy jakie były jego początki. Wideofilmowanie jest fajną sprawą, natomiast dobrze jest mieć do tego jakiś sprzęt inny niż telefon komórkowy, nie koniecznie taki jaki ma kamerzysta Legnica , ale chociaż coś ze średniej półki aby mieć znakomita jakość.

Mieszkania Poznań

Lider branży deweloperskiej – Gant Development S.A. działa na rynku przeszło 10 lat realizując w tym czasie ponad 25 inwestycji budowlanych w siedmiu polskich miastach. Obecnie realizowanych jest kilanaście nowych inwestycji, gdzie nowe mieszknia Poznań znajdą przyszli lokatorzy. Dla przedsiębiorców również uwzględniono miejsca pod prowadzenie biznesu. Deweloper oferuje im lokale usłgowe w korzystnych cenach i o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. obecnie w ofercie dewelopera pojawiły się domki jednorodzinne na Żernikach Małych. Świetnie przygotowana oferta mieszkań zróżnicowanych pod względem metrażowym oraz lokalizacyjnym sprawia, że klienci mają duży wybór. Gant Development S.A. jest najczęściej nagradzaną firmą deweloperską na targach mieszkaniowych. Standard wykończenia budynków jest na najwyższym poziomie.